+371 27037885 info@bgnoma.lv

Gatis Zilgme BG Noma

Gatis Zilgme

gatis@bgnoma.lv

+371 27037885

Pārdošanas vadītājs

Lauris Džiguns BG Noma

Lauris Džiguns

lauris@bgnoma.lv

+371 28830088

Pārdošanas konsultants

Krists Blažēvics BG Noma

Krists Blažēvics

krists@bgnoma.lv

+371 28838880

Valdes loceklis

SIA “BG NOMA” ir strauji augošs būvtehnikas nomas uzņēmums, kas klientiem piedāvā labākās cenas nozarē, kvalitāti un ātrumu.

BG NOMA ir kļuvuši par uzņēmuma PIONART un Nova-Tech vienīgajiem pārstāvjiem Latvijā, kas dod iespēju iegādāties fasādes sastatnes un betonēšanas veidņus par izdevīgākajām cenām nozarē un nodrošināt augstāko kvalitāti nomā un tirdzniecībā.

Mūsu serviss ietver:

  • profesionālas konsultācijas;
  • precīzu montāžu un demontāžu;
  • ātru piegādi visā Latvijas teritorijā.

„BG Noma” uzņēmumu veido profesionāla un pieredzējusi komanda , kas veic savu darbu ar prieku un atbildību. Mūsu speciālisti Jums izskaidros tehnikas vissīkākās nianses, plašajā klāstā atradīs tieši to, kas Jums ir vispiemērotākais, nogādās tehniku līdz galamērķim un veiks gan montāžu, gan demontāžu.

Misija:

Mūsu misija ir nepārtraukti attīstīt uzņēmumu, nemainīgi nodrošināt klientiem visaugstākās kvalitātes pakalpojumus ar augstu pievienoto vērtību, bet darbiniekiem pozitīvu vidi, kurā ar prieku var pilnvērtīgi un ražīgi strādāt.

Vīzija:

Kļūt par vienu no vadošajām būvtehnikas nomas kompānijām Latvijā un Eiropā, kas spēj ne tikai izpildīt klienta vēlmes, bet arī liek justies klientam īpašam.